گسترش و توسعه فعالیت های علمی و آموزشی جهاددانشگاهی در شهرستان های محلات و دلیجان

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۰ کد : ۹۵۸ تاپ خبر اخبار مراکز
تعداد بازدید:۲۸
در نشست مشترک سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی و شهرجردی رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی به گسترش و توسعه فعالیت های علمی و آموزشی جهاددانشگاهی تاکید شد.
گسترش و توسعه فعالیت های علمی و آموزشی جهاددانشگاهی در شهرستان های محلات و دلیجان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی، پنج شنبه ۴ اردیبهشت ماه ۹۹ جلسه مشترک با حضور حجت الاسلام دکتر سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی و شهرجردی رئیس جهاددانشگاهی استان مرکزی در خصوص گسترش و توسعه فعالیت‌های علمی و آموزشی جهاددانشگاهی در شهرستان‌های محلات و دلیجان برگزار شد.

در این جلسه سلیمی ضمن تقدر و تشکر از فعالیت‌های صورت گرفته توسط جهاددانشگاهی در سال گذشته خواستار توسعه این فعالیت‌ها به خصوص در شهرستان دلیجان شد.

در ادامه این نشست شهرجردی ضمن قدردانی از همکاری‌ها و مساعدت‌های صورت گرفته توسط نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در خصوص حمایت از روند فعالیت‌ها و خدمات ارائه شده توسط جهاددانشگاهی در شهرستان‌های محلات و دلیجان، عنوان کرد: جهاددانشگاهی استان مرکزی آماده است در صورت همراهی مسؤولان شهرستان‌های محلات و دلیجان در کنار تداوم خدمات گذشته نسبت به راه اندازی مرکز آموزش‌های تخصصی و مهارتی در شهر محلات و همچنین پیگیری راه اندازی مرکز نوآوری و شکوفایی در شهر دلیجان با توجه به مزیت‌های منطقه‌ای آن شهرستان اقدام کنند.


نظر شما :