برگزاری دوره آموزش آتلیه عکاسی در جهاد دانشگاهی استان مرکزی

۲۰ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۱ کد : ۱۴۶۵ گزارش تصویری تاپ خبر اخبار مراکز
تعداد بازدید:۲۰
برگزاری دوره آموزش آتلیه عکاسی در جهاد دانشگاهی استان مرکزی

ثبت نام دوره تکنسین اتلیه عکاسی در مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان مرکزی آغاز شد.

هدف از تدوین این دوره پاسخ به نیاز آن دسته از علاقمندانی است که آموزش عکاسی را با هدف راه اندازی آتلیه عکاسی یا استخدام به عنوان عکاس آتلیه، طراح آلبوم و یا رتوش کار حرفه ای دنبال می کنند.

سرفصل های در نظر گرفته شده برای این گروه های آموزشی به گونه ای تدوین شده است که هنرجویان از سطح مبتدی بتوانند شروع به فراگیری نموده و به مرور و طی نمودن سرفصل های پیشرفته تر، بر مهارت ها و توانمندی های خود بیافزایند. برای آشنایی بیشتر با آنچه در کلاس های دوره تکنسین آتلیه عکاسی این مجموعه ارائه می شود به مطالب زیر توجه فرمایید.

محتوای این دوره شامل تمام آموزش های عملی و کاربردی مرتبط با عکاسی آتلیه از سطح مبتدی تا حرفه ای، از مقدمات عکاسی تا رتوش (Retouch)، نورپردازی، ژورنال و آلبوم دیجیتال و … بدون نیاز به پرداختن به موضوعات نظری مانند تاریخ عکاسی، نقد عکس و … است. بطوریکه فراگیران پس از پایان دوره توانایی انجام موارد ذکر شده را به صورت مستقل خواهند داشت.

هنرجویان پس از پایان این دوره توانایی اشتغال به عکاسی با تاسیس و یا کار در آتلیه های عکاسی را داشته و یا می توانند به صورت ازاد در زمینه های مختلف عکاسی به انجام پروژه های عکاسی بپردازند.

علاقمندان جهت ثبت نام به مرکز شماره ۲ واقع در خیابان شهید رجایی کوچه جنت نبش کوچه فرجاد مراجعه نمایند.


نظر شما :