شورای آموزشی جهاددانشگاهی استان مرکزی برگزار گردید

لزوم حضور موثر جهاددانشگاهی استان مرکزی در حوزه آموزش آنلاین

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۹ کد : ۱۰۴۸ تاپ خبر اخبار مراکز
تعداد بازدید:۳۹
لزوم حضور موثر جهاددانشگاهی استان مرکزی در حوزه آموزش آنلاین

 

 

جلسه شورای آموزشی جهاد دانشگاهی استان مرکزی یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹ با حضور رئیس، معاون آموزشی، مدیران و کارشناسان مراکز آموزش تخصصی ۱و ۲ اراک و ارتباط تصویری با مدیران مراکز ساوه و محلات با بهره گیری از سامانه آنلاین جهاد دانشگاهی برگزار گردید.

در این نشست شهرجردی رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی ضمن تقدیر از خدمات ارائه شده توسط مراکز آموزشی در برگزاری دوره‌های آنلاین؛ به بیان اهداف و برنامه‌های جهاد دانشگاهی در برنامه ششم پرداخت.

رئیس جهاددانشگاهی استان مرکزی گفت: شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز آموزشی لزوم استفاده از آموزش مجازی و بهره گیری از فرصت‌های فناوری و آموزش‌های الکترونیکی را مهیا کرد و مراکز جهاددانشگاهی می‌بایست از این فرصت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات برای ارتقای کیفیت خدمات و محتواهای آموزشی بهره ببرند.

در ادامه انسیه صالحی سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان مرکزی با توجه به شیوع کرونا و تعویق افتادن دوره‌های آموزشی گفت: متأسفانه شیوع ویروس کرونا منجر به تعطیلی بخش عمده‌ای از خدمات و دوره‌های آموزشی در کشور شد، ولی جهاددانشگاهی با بهره گیری از تمامی امکانات و پتانسیل موجود، گام جدی را در ارائه خدمات آنلاین به فراگیران برداشت.

صالحی با تاکید بر مقوله کیفیت و ابعاد آن در آموزش گفت: کیفیت آموزشی و یادگیری از دغدغه‌های اصلی نظام آموزش عالی و البته مهم‌ترین آنهاست و جهاد دانشگاهی با در نظر گرفتن این مهم توانسته است رضایت قابل توجهی را دربین فراگیران بدست آورد و با توجه به ضرورت استمرار و پویایی نظام یادگیری، از قطع زنجیره یاد گیری فراگیران جلوگیری نماید.

در ادامه این نشست مدیران و کارشناسان مراکز ضمن ارائه پیشنهادات، در خصوص ادامه فعالیت‌ها و کم و کیف دوره‌ها به بحث و گفتگو پرداختند.


( ۱ )

نظر شما :